Selectează o Pagină

Contact

BRO ROM INDUSTRIAL MACHINES – SIBIU SRL

Adresa: Selimbar – 557260, Str Mihai Viteazu, nr. 324
Judetul Sibiu, Romania  ( Vezi Harta)
Cod unic de inregistrare: RO 18208510
Registrul Comertului: J32/1802/2005
Tel: (+40) 369 40 10 86, (+40) 720 54 64 70
Fax: (+40) 369 40 10 87
Email : office@decusut.ro

Numele (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Telefon (obligatoriu)

Mesaj

Departament masini casnice

Persoane de contact: Dana Apostol-Lulay
0727 894 768
dana.apostol@brothercom.ro
Stefan Coroiu
0724 002 388
stefan.coroiu@brothercom.ro
Ligia Negoescu
0720 546 540
ligia.negoescu@brothercom.ro
Adrian Orzan
0736 648 511
adrian.orzan@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

Departament piese, accesorii si ata uz casnic

Persoane de contact:

Ligia Negoescu

0720 546 540

ligia.negoescu@brothercom.ro

Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

Departament masini industriale

Persoane de contact: Vladimir Apostol-Lulay
0724 017 044
vlad.apostol@brothercom.ro
Alexandra Cinezan
0720 545 767
alexandra.cinezan@brothercom.ro
Claudiu Lungu
0728 026 900
claudiu.lungu@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

Departament piese si accesorii uz industrial

Persoane de contact: Claudia Tudor
0735 404 192
claudia.tudor@brothercom.ro
Denisa Stoia
0720 545 148
denisa.stoia@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

Departament service

Persoane de contact

Aurel Micu

0720 540 641

aurel.micu@brothercom.ro

Lucian Necula

0735 404 191

lucian.necula@brothercom.ro

Alexandru Moldovan

0736 648 512

alexandru.moldovan@brothercom.ro

Telefoane 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email office@decusut.ro

Departament livrari

Persoane de contact: Nicolae Cerciu
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

Departament contabilitate

Persoane de contact

Oana Nicoara

oana.nicoara@brothercom.ro

Lavinia Chialda

lavinia.chialda@brothercom.ro

Telefoane 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email office@decusut.ro

Secretariat

Persoana de contact

Laura Nistor

Telefon mobil 0720 546 470
Telefon fix 0369 401 086
Fax 0369 401 087
Email: secretariat@decusut.ro
Facebook
Facebook
YouTube
INSTAGRAM
0.00 lei0 produse