Selectează o Pagină

Despre noi

În anul 1998, filiala germana BROTHER Internationale Industriemaschinen GmbH a concernului Brother a luat decizia infiintarii unui birou reprezentanta pentru Romania la Sibiu. Decizia a venit in sprijinul confectionerilor, prin asigurarea unui pachet complet de asistenta si servicii constand in:

Vinzari echipamente pt. ind. textila si acordare asistenta tehnica si tehnologica
  • vânzarea masinilor de cusut si brodat casnice marca Brother – Japonia, Elna – Swiss Design, Merrylock – Taiwan;
  • vânzarea masinilor de cusut industriale Brother – Japonia, Typical- China;
  • vânzarea masinilor de brodat industriale Happy – Japonia;
  • vânzarea imprimantelor pe textile Brother – Japonia;
  • vânzarea utilajelor pentru calcat si finisat Anghinetti – Italia, gama profesionala si industriala;
  • vânzarea preselor de uz casnic Elna – Swiss Design;
  • vânzarea de piese si dispozitive, ace de cusut, si diverse accesorii;
  • vânzarea foarfecilor de uz casnic si profesional Kai – Japonia;
  • vânzarea atei de brodat, si a altor produse pentru brodat, marca Madeira – Germania;
  • vânzarea manualului de constructie a tiparelor Croiul de Aur – Germania, a altor publicatii de specialitate.

 

Activitati de service, intretinere, reparatii si scolarizari
  • asigurarea de service garantie;
  • asigurarea de service post-garantie pe baza de solicitare ori prin încheierea unor contracte de întretinere;
  • vânzarea de piese de schimb si accesorii din stoc si la comanda;
  • reparatii motoare cu ambreiaj, variostop, servomotoare;
  • furnizare documentatie tehnica;
  • scolarizari operatori si mecanici.

 

Decizia s-a dovedit viabila. Dupa mai mult de 15 ani de la infiintare,va asteptam si azi si va oferim serviciile noastre.

Va asteptam comentariile, sugestiile si solicitarile.
Echipa noastra este in continuare la dispozitia D-voastra.
Dana Apostol-Lulay

 

Departament masini casnice

Persoane de contact: Dana Apostol-Lulay
0727 894 768
dana.apostol@brothercom.ro
Stefan Coroiu
0724 002 388
stefan.coroiu@brothercom.ro
Ligia Negoescu
0720 546 540
ligia.posa@brothercom.ro
Adrian Orzan
0736 648 511
adrian.orzan@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

 

Departament piese, accesorii si ata uz casnic

Persoane de contact:

Ligia Negoescu

0720 546 540

ligia.posa@brothercom.ro

Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

 

Departament masini industriale

Persoane de contact: Vladimir Apostol-Lulay
0724 017 044
vlad.apostol@brothercom.ro
Alexandra Cinezan
0720 545 767
alexandra.cinezan@brothercom.ro
Claudiu Lungu
0728 026 900
claudiu.lungu@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@brothercom.ro

 

Departament piese si accesorii uz industrial

Persoane de contact: Claudia Tudor
0735 404 192
claudia.tudor@brothercom.ro
Denisa Stoia
0720 545 148
denisa.stoia@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@brothercom.ro

 

Departament service

Persoane de contact

Aurel Micu

0720 540 641

aurel.micu@brothercom.ro

Lucian Necula

0735 404 191

lucian.necula@brothercom.ro

Alexandru Moldovan

0736 648 512

alexandru.moldovan@brothercom.ro

Telefoane 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email service@decusut.ro

 

Departament livrari

Persoane de contact: Nicolae Cerciu
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: livrari@decusut.ro

 

Departament contabilitate

Persoane de contact

Oana Nicoara

oana.nicoara@brothercom.ro

Lavinia Chialda

lavinia.chialda@brothercom.ro

Telefoane 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email office@decusut.ro

 

Departament secretariat

Persoana de contact

Laura Nistor

Telefon mobil 0720 546 470
Telefon fix 0369 401 086
Fax 0369 401 087
Email: secretariat@brothercom.ro

 

Facebook
Facebook
YouTube
INSTAGRAM
0.00 lei0 produse