Transport GRATUIT la orice comandă!

Până la 12 rate fără dobândă

Selectează o Pagină

Contact

BRO ROM INDUSTRIAL MACHINES – SIBIU SRL

Adresa: Selimbar – 557260, Str. Soseaua Sibiului, nr. 166
Judetul Sibiu, Romania  ( Vezi Harta)
Cod unic de inregistrare: RO 18208510
Registrul Comertului: J32/1802/2005
Tel: (+40) 369 40 10 86, (+40) 720 54 64 70
Fax: (+40) 369 40 10 87
Email : office@decusut.ro

Numele (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Telefon (obligatoriu)

Mesaj

Departament masini casnice

Departament ata uz casnic, piese si accesorii

Persoane de contact: Adriana Tasala
0720 546 540
adriana.tasala@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

Departament masini industriale

Departament piese si accesorii uz industrial

Persoane de contact: 0725 869 423
bogdan.barsan@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

Departament automotive

Departament piese si accesorii automotive

Persoane de contact: 0735 404 192
claudia.tudor@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

Departament service

Persoane de contact Codrut Volanin

0735 404 191

codrut.volanin@brothercom.ro

Aurel Micu

0720 540 641

aurel.micu@brothercom.ro

Alexandru Moldovan

0736 648 512

alexandru.moldovan@brothercom.ro

Telefoane 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email office@decusut.ro

Departament livrari

Persoane de contact: Nicolae Cerciu
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

Departament contabilitate

Persoane de contact

Oana Nicoara

oana.nicoara@brothercom.ro

Lavinia Chialda

lavinia.chialda@brothercom.ro

Telefoane 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email office@decusut.ro

Secretariat

Persoana de contact Bratu Alexandra

Telefon mobil 0720 546 470
Telefon fix 0369 401 086
Fax 0369 401 087
Email: secretariat@decusut.ro

Protecţia datelor cu caracter personal

Persoane de contact Nicoara Oana Maria

Telefon 0040 (0)369 401086
Mobil 0040 (0)735 233010
Email oana.nicoara@brothercom.ro

Partenerii nostri:


Facebook
Facebook
YouTube
INSTAGRAM

You have Successfully Subscribed!

0