Transport gratuit pentru comenzi de peste 149 lei

Pana la 12 rate fara dobanda

Selectează o Pagină

Despre noi

În anul 1998, filiala germana BROTHER Internationale Industriemaschinen GmbH a concernului Brother a luat decizia infiintarii unui birou reprezentanta pentru Romania la Sibiu. Decizia a venit in sprijinul confectionerilor, prin asigurarea unui pachet complet de asistenta si servicii constand in:

Vinzari echipamente pt. ind. textila si acordare asistenta tehnica si tehnologica
  • vânzarea masinilor de cusut si brodat casnice marca Brother – Japonia, Elna – Elvetia, Merrylock – Taiwan, Veritas – Germania;
  • vânzarea masinilor de cusut industriale Brother – Japonia, si altele: Vetron-Typical, Shiruba, Jack, etc;
  • vânzarea masinilor de brodat industriale Happy – Japonia;
  • vânzarea imprimantelor pe textile Brother – Japonia;
  • vânzarea utilajelor pentru calcat si finisat Anghinetti – Italia, Primula – Grecia, gama profesionala si industriala;
  • vânzarea de piese si dispozitive, ace de cusut, si diverse accesorii;
  • vânzarea foarfecilor de uz casnic si profesional Kai – Japonia;
  • vânzarea atei de brodat, si a altor produse pentru brodat, marca Madeira – Germania;
  • vânzarea manualului de constructie a tiparelor Croiul de Aur – Germania, a altor publicatii de specialitate.

 

Activitati de service, intretinere, reparatii si scolarizari
  • asigurarea de service garantie;
  • asigurarea de service post-garantie pe baza de solicitare ori prin încheierea unor contracte de întretinere;
  • vânzarea de piese de schimb si accesorii din stoc si la comanda;
  • reparatii motoare cu ambreiaj, variostop, servomotoare;
  • furnizare documentatie tehnica;
  • scolarizari operatori si mecanici.

 

Dupa mai mult de 20 de ani de la infiintare, va asteptam cu aceeasi placere, pentru a va oferi produsele si serviciile noastre. 

Va asteptam comentariile, sugestiile si solicitarile.
Echipa noastra este in continuare la dispozitia D-voastra.
Dana Apostol-Lulay

 

Departament masini casnice

Persoane de contact: Dana Apostol-Lulay
0727 894 768
dana.apostol@brothercom.ro
Stefan Coroiu
0724 002 388
stefan.coroiu@brothercom.ro
Adrian Orzan
0736 648 511
adrian.orzan@brothercom.ro
Laura Nistor
0728 829 431
laura.nistor@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

 

Departament ata uz casnic, piese si accesorii

Persoane de contact:

Radu Bogdan

0721 923 345

radu.bogdan@brothercom.ro

Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@decusut.ro

 

Departament masini industriale

Persoane de contact: Vladimir Apostol-Lulay
0724 017 044
vlad.apostol@brothercom.ro
Alexandra Bodor
0720 545 767
alexandra.bodor@brothercom.ro
Claudiu Lungu
0728 026 900
claudiu.lungu@brothercom.ro
Bogdan Barsan
0720 545 148
bogdan.barsan@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@brothercom.ro

 

Departament piese si accesorii uz industrial

Persoane de contact: Claudia Tudor
0735 404 192
claudia.tudor@brothercom.ro
Dragos Paltan
0720 545 148
dragos.paltan@brothercom.ro
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: office@brothercom.ro

 

Departament service

Persoane de contact

Codrut Volanin

0735 404 191

codrut.volanin@brothercom.ro

Aurel Micu

0720 540 641

aurel.micu@brothercom.ro

Alexandru Moldovan

0736 648 512

alexandru.moldovan@brothercom.ro

Telefoane 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email service@decusut.ro

 

Departament livrari

Persoane de contact: Nicolae Cerciu
Telefoane: 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email: livrari@decusut.ro

 

Departament contabilitate

Persoane de contact

Oana Nicoara

oana.nicoara@brothercom.ro

Lavinia Chialda

lavinia.chialda@brothercom.ro

Telefoane 0369 401 086
0369 430 326
0720 546 470
Email office@decusut.ro

 

Departament secretariat

Persoana de contact

Bratu Alexandra

Telefon mobil 0720 546 470
Telefon fix 0369 401 086
Fax 0369 401 087
Email: secretariat@brothercom.ro

 


Partenerii nostri:


Facebook
Facebook
YouTube
INSTAGRAM
0